foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kontakt :
Tel.+48 516 512 012
e-mail: radiowicher@tlen.pl 

 

WSPÓŁPRACA

zamów sobie 

lub e mail 

itvd@wp.pl

 

 

 

 

1% Dla

Kalinka urodziła sie w 26 tyg ciąży, z waga 790g.

5 stycznia 2016r skończy 6lat. Jej wcześniactwo dało wiele powikłań, m.in.: niedosłuch, niedowidzenie wynikające z retinopatii
wcześniaczej (IV ROP), dysplazja oskrzelowo-płucna, padaczka, niedoczynność tarczycy, opóźniony rozwój psychoruchowy. Wymaga stałej rehabilitacji oraz terapii psychoruchowej.
Jej tydzień jest bardzo intensywny. 5 razy w tygodniu odbywają się rożnego rodzaju rehabilitacje (począwszy od rehabilitacji ruchu, poprzez rehabilitacje słuchu I wzroku).
Dzięki intensywnej rehabilitacji Kalinka zrobiła ogromne postepy.
Kalinka obecnie ma bardzo dużą wadę wzroku i duży ubytek słuchu. Nosi okularki i aparaty słuchowe, dzięki którym może lepiej poznawać świat.

Szanowni Państwo zwracam się z prośbą o przekazanie 1% Waszego podatku na leczenie mojej córci, to dzięki Waszej pomocy możliwy jest jej rozwój i leczenie. Dzięki intensywnej rehabilitacji Kalinki jest szansa na poprawę wzroku, słuchu, rozwoju ruchowego. Stała rehabilitacja pomoże jej rozwijać się intelektualnie i żyć tak jak wszyscy jej rówieśnicy. To dzięki Waszemu wsparciu, moja córcia będzie się uczyć jak sobie radzić w życiu. Mimo, że jej rozwój przebiega z opóźnieniem w stosunku do rówieśników, istnieje duża szansa na poprawę jej stanu. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
13952 Bracik Kalina

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:
13952 Bracik Kalina darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Robert Skrobarczyk

Kochani z dopiskiem dla Roberta 1 % serdecznie dziękujemy

ur 8.09.2006 w Myszkowie. Urodził się w 37 tygodniu z pepowina na szyi co było przyczyną silnej sinicy i niedotlenieniem mózgu.Do roku czasu chorował często na oskrzela i przebywał w szpitalu nie był szczepiony. Do 2,2,5 roku rozwijał się normalnie niestety lekarze zlecili szczepienia po tym tzn po 3 szczepionce został wpędzony w autyzm i przestał mówić. Straciliśmy kontakt z dzieckiem długa i ciężka praca terapię doprowadziły do tego ze mamy kontakt sygnalizuje nam swoje potrzeby i wykonuje nie wszystkie polecenia . Chodzi juz do 3 kl dla dzieci niepełnosprawnych

Baner Radia

Słuchaj nas na Androidzie!

Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon
a następnie wpisz
identyfikator naszej stacji: 28714

stat4u

Panel Prezentera

panel prezentera